Barcode: 5900200008385
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 40.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 8.4 g |
| of which sugars | 8.4 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.6 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sok pomarańczowy 100%.
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Limeade
Trader Joe's
E NOVA 4
Citrus Twist Soda
favorite day
C NOVA 4
Peach mango
C NOVA 4
Coconut Water
Good & Gather
B NOVA 3
Ginger peach sparkling water
Good and Gather
B NOVA 4
Organic original coconut milk
B NOVA 4
Organic Coconut Water
Good & Gather
NOVA 3
Maker's Mark Bourbon Whisky
Maker's Mark
Less Sweet Oatmilk
Target
C NOVA 4
Peach Honey
Good & Gather
B NOVA 4
original syrup
favorite day
NOVA 4
Strawberry Mango Sparkling Water
Good & Gather
B NOVA 4