Barcode: 8595139780289
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 326.0 kcal |
| Fat | 32.7 g |
| of which saturated | 3.5 g |
| Carbohydrates | 1.7 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 6.2 g |
| Salt | 1.4 g |
Ingredients
voda, řepkový olej, TUNAK pruhovany pelamil 25% přisada SOJOVA MOUKA, MLÉČNÉ BÍLKOVINY, guma guar, VAJEČNÁ BÍLKOVINA, kořenová zelenina, cibule, česnek, aroma, batue CELERI, kyselina askorbová, barvivo paprikový extrakt, slunečnicový olej, sůl. Může obsahovat PSENICE MANDLI S VYSOKÝM OBSAHEM OMEGA-3 MASTNÝCH KYSELIN
Additives
e160c
e412
Related Products in Seafood
Wild Patagonian Red Shrimp
Royal Oceana
A NOVA 3
Fillets of swai
Liberty Seafood Llc
A NOVA 4
Pacific harbor, pasteurized crabmeat
Pacific, Bonamar Corp.
A NOVA 4
Alaska Pink Salmon
Circle seafoods
A NOVA 1
Lemon & garlic shrimp
C NOVA 4
Tuna
Wicked Tuna
C NOVA 4
Marine Fishing International, King Crab Legs And Claws
Marine Fishing International Inc.
D
Jumbo sea scallops pieces
A
SPICY YELLOWFIN TUNA FILETS
NATURAL CATCH
A NOVA 4
I.Q.F. Swai Belly Flap Nuggets
7 Fishes
D
White Albacore Tuna Filets
Natural Catch
A NOVA 3
Teriyaki Salmon
Live Ocean
D NOVA 4