Barcode: 5200132692868
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 73.0 kcal |
| Fat | 1.2 g |
| of which saturated | 0.3 g |
| Carbohydrates | 13.7 g |
| of which sugars | 12.3 g |
| Fiber | 2.0 g |
| Proteins | 1.9 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic natural juice of pomegranate.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Sok wieloowocowy z zagęszczonych soków.
Kubuś,MWS
C NOVA 1
Chleb wiejski
Saisa
C NOVA 3
Kubuś Brzoskwinia
Kubuś
E NOVA 4
Портокалова напитка с подсладител
Grand
C NOVA 4
Sok wieloowocowy marchwiowy z dodatkiem witamin
Kubuś
D NOVA 4
Apple carrot raspberry juice
Kubuś
C NOVA 4
Blueberry
Teekanne
B NOVA 1
Sok z warzyw i owoców częściowo z soku zagęszczonego z dodatkiem witaminy C.
Kubuś
D NOVA 3
Mus jabłkowy ryż cynamon
Kubuś
A NOVA 1
Ciecierzyca BBQ pasta
Plantu Jemy!
C NOVA 4
Chleb słonecznikowy
Saisa
C NOVA 3
Napój wieloowocowy, częściowo z soków zagęszczonych, źródło 10 witamin
Vitanella
D NOVA 4