Barcode: 0011110874979
Pomegranate Arils
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 66.3 kcal |
| Fat | 1.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 13.3 g |
| of which sugars | 9.7 g |
| Fiber | 3.1 g |
| Proteins | 1.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
POMEGRANATE ARILS.
Recipes with Similar Ingredients
Goat Cheese And Pom-Stuffed Celery
5 ingredients
Pom Guacamole
7 ingredients
Bulgur And Pomegranate Salad
10 ingredients
Pom Banana Freeze
6 ingredients
Pomegranate, Butter Lettuce And Garbanzo Bean Salad
15 ingredients
Pom Butter
2 ingredients
Pom & Pistachio Ice Cream
9 ingredients
Pom Autumn Rice Pilaf
9 ingredients
Pom Sauteed Spinach With Almond Cream
9 ingredients
Pom Turkey And Brie Panini
7 ingredients
Pom Meringues With Pom Fudge Sauce
19 ingredients
Pom Roasted Vegetable Salad
17 ingredients
Related Products in Undefined
Italian Dressing
Wish-Bone, Pinnacle Foods Group Llc
E NOVA 4
Tomato Garlic
H-E-B Specialty Series Salsa
A NOVA 3
Original String Cheese
Frigo CheeseHeads
E NOVA 3
2% Milkfat Lowfat Cottage Cheese Small Curd
Breakstone's
B NOVA 4
purple sweet potato
friedas stokes
A
Red Kidney Beans
GOYA
A NOVA 3
Organic Daybreak Blend
Wawona
A NOVA 1
Pineapple Salsa
Trader Joe's
A NOVA 3
Lightly Salted Blue Diamond Almonds
Blue Diamond
C NOVA 3
Organic Cold Pressed Pure Apple Juice
Florida Bottling Company Inc.
B NOVA 1
Honey Dijon Dressing
Hannaford Bros. Co.
E NOVA 4
Soy Sauce
Kikkoman
NOVA 1