Barcode: 0824150910015
Pomegranate Arils
Labels
no gmos
non gmo project
Available in
united states, world
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 88.5 kcal |
| Fat | 0.9 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 17.7 g |
| of which sugars | 12.4 g |
| Fiber | 4.4 g |
| Proteins | 1.8 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Pomegranate arils.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Ceba Caramel•litzada
ametller origen
E NOVA 3
Nat et Vie
Marque Repère
C NOVA 4
MozzaVella Bio
Züger
D NOVA 4
Granola Chocolat
NOVA 3
Jeune pousse d'épinard
Notre Jardin
A NOVA 1
Zwarte ogen bonen
Macarido
A NOVA 1
Kotlety sojowe a'la schabowe
Sante
A NOVA 3
Noisettes chocolat au lait
JusteBio
E NOVA 4
Reissumies
Oululainen
A
Pois chiches noirs
BIOSIC
A
Chleb keto wysokobiałkowy
Piekarnia Koszalin Sp z o.o.
C NOVA 4
Pão de Fôrma 35% Integral - Visconti - 400g
Visconti
C NOVA 3