Barcode: 0077890386767
Pomegranate Balsamic Vinegar
by Wegmans
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 4
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 200.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 46.7 g |
| of which sugars | 40.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Cooked grape must, wine vinegar, pomegranate fruit juice, natural flavor.
Related Products in Condiments
Sal Costa, Sal Marina
Sal Costa
NOVA 2
Ketchup picante
Intercasa
C NOVA 4
Pulpa de Pimiento choricero
Dani
A
Sal ligera
Sal Costa
NOVA 2
Meersalz Grob
Sal Costa
NOVA 2
Bechamel de arroz ecológica sin lactosa
Amandín
B NOVA 4
1KG Gros Sel De Mer
Lidl
NOVA 2
Cuisine Avena
Cream Délice
B NOVA 4
Mostaza
eliges
C NOVA 4
Ketchup
Intercasa
C NOVA 4
Ketchup zero
C NOVA 4
Sal rosa del himalaya
Dani
NOVA 2