Barcode: 0713733981163
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.4 g |
| of which sugars | 0.4 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carbonated water, apple juice concentrate, malic acid, natural flavor pomegranate juice concentrate, potassium benzoate and potassium sorbate (preservatives), sucralose, green tea, gum acacia, calcium disodium edta, ester gum, red 40, niacinamide (niacin), d-calcium pantothenate (pantothenic acid), pyridoxine hydrochloride (vitamin b6), blue 1, biotin cholecalciferol (vitamin d3), cyanocobalamin vitamin b12).
Additives
e129
e133
e202
e212
e296
e385
e414
e445
e955
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Tomato gepeld
Heinz
A NOVA 1
Zoete Veters
Katja
E NOVA 4
pepermunten
eluee snoep
E NOVA 4
Tomate cherry
Dulcita
A NOVA 1
Mini Focaccia Paprika
chef select
D NOVA 4
Tomato ketchup
Heinz
C NOVA 4
Fries roggebrood
Bakker Bolhuis
A NOVA 3
Low fat houmous and grissini
Harriet's Garden
C NOVA 3
Heinz tomato ketchup
Heinz
D NOVA 3
Mini Cherryrispentomaten
Hit Gourmet
Heinz Tomato Blokjes Met Basilicum & Oregano
Heinz
A NOVA 4
Brinta havermout
Brinta
A NOVA 1