Barcode: 0851362002061
Pomegranate Fruit
by Sunnygem
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 82.0 kcal |
| Fat | 1.2 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 18.8 g |
| of which sugars | 14.1 g |
| Fiber | 3.5 g |
| Proteins | 1.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Pomegranate fruit.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Sanpellegrino pompelmo
Nestlé, San Pellegrino
E NOVA 4
San Pellegrino Limonata
Nestlé, San Pellegrino
D NOVA 4
San Pellegrino aranciata rossa
Nestlé, San Pellegrino
E
Vellutata di Piselli Biologica
Trevisan
B NOVA 3
Aranciata
Nestlé, San Pellegrino
D NOVA 4
San Pellegrino pamplemousse
Nestlé, San Pellegrino
E
Sanpellegrino Aranciata
Nestlé, San Pellegrino
D NOVA 4
Melograno et Arancia
Nestlé, San Pellegrino
E NOVA 4
Aranciata Rossa
Nestlé, San Pellegrino
E NOVA 4
Ciabatte integrali
Trevisan
C NOVA 3
Lemon & Mint
Nestlé, San Pellegrino
D NOVA 4
San Pellegrino Aranciata
Nestlé, San Pellegrino
C NOVA 4