Barcode: 0075720446810
Pomegranate Lemonade Sparkling Natural Spring Water, Pomegranate Lemonade
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 4
Categories
Available in
world
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Spring Water, Co2, Natural Flavors.
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Sport - Lemon Lime
Nuun
NOVA 4
Breezy Blast
Bucked Up
C NOVA 4
SunSip Peach
Health-Ade
NOVA 4
Classic Cranberry Fruit Flavored Drink, Classic Cranberry
Premium orchard classics
E NOVA 4
Cherry Candy
Bucked Up
C NOVA 4
Zero Sugar
Nuun
BIG GAME ENERGY COTTON CANDY
Big Game Energy
NOVA 4
BUCKED UP ENERGY
C NOVA 4
Lemon Lime Endurance Performance Hydration Drink Mix, Lemon Lime
Nuun
NOVA 4
ultrafiltered WHOLE MILK
fairlife
B NOVA 3
Fairlife protein drink
Fairlife
B NOVA 4
Blood Raz Zero Sugar
Bucked Up Energy
C NOVA 4