Barcode: 0085239103906
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 86.0 kcal |
| Fat | 0.4 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 19.3 g |
| of which sugars | 10.0 g |
| Fiber | 7.9 g |
| Proteins | 1.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Pomegranate seeds.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
barra de cereal
Emilie
A NOVA 4
esencia de vainilla
MarcoPolo
NOVA 4
Cereal Kids
arcor
A NOVA 4
Lucchetti Spaghetti
Lucchetti
NOVA 1
Star Anise
Gourmet
NOVA 4
Esencia de Vainilla
Gourmet
NOVA 4
Maní sin sal Marco Polo
Marco Polo
B NOVA 3
Esencia de Vainilla
Gourmet
NOVA 4
Proteína vegetal
Gourmet
NOVA 4
Galletas de arroz
Selz
B NOVA 3
Mani confitado
Marco Polo
E
Papas fritas
Marco Polo
D NOVA 4