Barcode: 8586001763967
POMELA & GREP
by BIRELL
Nutri-Score
D
Environment
Eco-Score C
Labels
vegetarian
vegan
no palm oil
Categories
Available in
slovakia
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 34.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 8.0 g |
| of which sugars | 6.2 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Nealkoholické pivo svetlé 45% (voda, jačmenné slady, upravený chmel), voda, glukózo-fruktózový sirup, kyselina citrónová, prírodné arómy, grapefruitová šťava z koncentrátu (0,5%), vitamín C, vitamin kyselina pantoténová (B5), vitamín B6. Obsah alkoholu: max. 0,3% obj.
Related Products in Beverages
Sicilian citrus kombucha
Fix8
C NOVA 4
Organic ginger kombucha
Pret
NOVA 3
Original nutrition shake
E NOVA 4
Energy Shot - Bubblegum
Little Dragon
C NOVA 4
Super Valu Ginger Ale
Supervalu
D NOVA 4
Ginger + Lemon
Xoxo
C NOVA 4
Smoothie mangue et fruits de la passion
Innocent
E
Pret: Ginger Beer
Pret
E NOVA 4
Irish spring water Sports
ishka
Eau de source pétillante
One
C
The mighty Double decker
Rustlers
E NOVA 4
Protein Chocolate M*lkshake
Grounded
E NOVA 3