Barcode: 3564709030326
Pomelo de Corse
Labels
certified by certipaq
class i
fsc
pgi
triman
sans traitement chimique apres recolte
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 32.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 6.2 g |
| of which sugars | 6.2 g |
| Fiber | 1.3 g |
| Proteins | 0.8 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Pomelo rouge, variété Star ruby, catégorie 1, calibre 2 (100/119 mm)
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
crema de tofu
Hacendado
C NOVA 4
Ensalada de wakame
Hacendado
C NOVA 4
Seitán a la plancha
Hacendado
C NOVA 4
Alubia roja
Hacendado
A
Granola fresa
Hacendado
C NOVA 4
Espárragos delgados
Hacendado
A NOVA 3
Panecillo 100% Integral
Hacendado
A NOVA 4
chocolate y avellana
Hacendado
E NOVA 4
Algas sushi nori
Taikoban
D NOVA 1
Crema de cacahuete
Hacendado
A NOVA 1
Pan de molde 100% integral
Hacendado
B NOVA 3
Patatas Bravas
Hacendado
B NOVA 4