Barcode: 5051007159746
Pomerančový džus
Labels
vegetarian
vegan
european vegetarian union
european vegetarian union vegan
fsc
fsc mix
Categories
Available in
czech republic
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 41.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 9.2 g |
| of which sugars | 9.0 g |
| Fiber | 0.5 g |
| Proteins | 0.8 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Pomerančová šťáva z koncentrátu.
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Sheetz, Orange Dreamsicle Smoothie
Sheetz
E
Taco Bell, Tropicana Orange Juice
Taco Bell
E
Bojangles, Tropicana Lemonade, Regular
Bojangles
B
Bob Evans, Coke Zero
Bob Evans
B
Wawa, Mocha Mint Cold Brew, 16 Oz
Wawa
B
Carl's Jr., Vanilla Malt
Carl's Jr.
D
Denny's, Chocolate Peanut Butter Milk Shake
Denny's
D
Applebee's, Coke Zero, 16 Oz
Applebee's
B
Del Taco, Cherry Coke, Macho, 42 Oz
Del Taco
Golden Corral, Orange Guava Juice
Golden Corral
C
Red Robin, Corona Extra
Red Robin
C
Jolival Eau de Source 1.5L
Fontaine Jolival, Jolival
A NOVA 1