Barcode: 5900334004031
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 19.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 3.0 g |
| of which sugars | 2.9 g |
| Fiber | 1.2 g |
| Proteins | 0.9 g |
| Salt | 0.7 g |
Ingredients
Sok pomidorowy, sól morska.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
WHITE RICE LONG GRAIN
LUNDBERG FAMILY FARMS
B NOVA 1 Eco-Score D
Épeautre
Migros Bio
A NOVA 1 Eco-Score A
Quinoa
Aha!, Delica, Migros, Migros BIO
A NOVA 1 Eco-Score D
Tortilla Soup Mix
Anderson House
NOVA 3 Eco-Score A
mini bagels
Thomas'
D NOVA 4 Eco-Score B
Lentejas
Wasil
NOVA 3 Eco-Score A
Black Beans
Goya
A NOVA 3
Couscous Vollkorn Bio
Migros Bio
A
Pine nuts
Tesco
B NOVA 1 Eco-Score E
Boulgour
Coop naturaplan
A NOVA 1
Quinoa tricolore
Coop, Coop naturaplan
A Eco-Score C
Amaranth bio
Alnatura
A NOVA 1