Pomidorowa
by Sam Smak
Categories
Available in
poland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 77.0 kcal |
| Fat | 3.4 g |
| of which saturated | 1.7 g |
| Carbohydrates | 9.6 g |
| of which sugars | 1.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 1.6 g |
| Salt | 0.7 g |
Ingredients
Makaron typu noodle (84%) [mąka pszenna, olej palmowy, skrobia modyfikowana, sól, substancje spulchniające (węglany sodu, węglany potasu)]. Mieszanka smakowa (16%) [proszek pomidorowy (38%), sól, cukier, wzmacniacze smaku (E621, E635); aromaty (zawierają _soję_, _seler_ i _pszenicę_), cebula mielona, marchew suszona, pieprz czarny, maltodekstryna, skrobia ziemniaczana, tłuszcz kurzy, natka pietruszki (1,2%), substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; barwnik: ekstrakt z papryki; kurkuma, regulator kwasowości: kwas cytrynowy].
Allergens
Additives
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Sweet Potatoes
Cold Pressed Tigernut Oil
Organic Gemini
Refreshing Coconut Water With Cinnamon
Amy & Brian
Zucchini
Market Fresh Produce Llc
Red Potatoes
Maple Row Farm
Amy & Brian, Refreshing Coconut Water With Grape
U.S.A Nanfang Food Industry Inc.
Organic Mulberry Juice
Mulberry Love
Coconut Water Original
Amy & Brian
Tigernut flour
Hmo Beverage Corporation
Yellow Squash
walmart
Herb N Zest, Fennel Saffron Pumpkin Butter
Herbnzest Llc
New Organic Potatoes
Maple Row Farm