Barcode: 22043511
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 21.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 3.1 g |
| of which sugars | 3.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 1.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
pomidory (60%), sok pomidorowy, kwas: kwas cytrynowy
Additives
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Flocken Chili mit Geräuchertem Paprika
Knorr, Unilever
NOVA 3
Tomates sechees
Maille
D NOVA 3
Jerk Chicken Pot Noodle
Pot Noodle
C NOVA 4
Maille Cornichons Aigres-Doux Extra-Fins Bocal 205g
Maille
C NOVA 4
Tomates séchées
Maille
E NOVA 3
MAILLE Cornichons Aigres-Doux Bocal 355g
Maille
C NOVA 4
Flavoured black tea, 50 tea bags
Unilever, Lipton, Yellow Label
B NOVA 4
Manteiga de Amendoim Cremosa
Calvé, Unilever
A NOVA 3
Amora Sauce Inspiration Houmous
Amora
C NOVA 4
Amora Croq'Vert Cornichons Fins Bocal 540g
Amora
C NOVA 4
Cornichons Amora Extra Fin
Amora
C NOVA 4
KNORR Soupe SUMMER VEGETABLE
Knorr
C NOVA 3