Barcode: 4627101740121
Помидоры резаные
Processing
NOVA 3
Labels
eac
Categories
Available in
russia
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 28.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 4.5 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 1.2 g |
| Salt | — |
Ingredients
помидоры, нарезанные кубиками, пюре из помидоров, соль, регулятор кислотности - лимонная кислота (E330)
Additives
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Spicy Guacamole
Wholly Guacamole
B NOVA 3
WHOLLY GUACAMOLE
Wholly Guacamole
NOVA 3
Guacamole & spicy pico
Wholly Guacamole
A NOVA 3
Grain free granola
D NOVA 3
Classic Mild Guacamole
Wholly Guacamole
Made with hand-scooped hass avocados
Wholly Guacamole
A NOVA 3
Spicy Guacamole Minis
Wholly Guacamole
C NOVA 3
Spicy Guacamole
Avomex Inc.
A NOVA 3
Shishito pepper party pack
Ark Foods
A
Grain free granola
D NOVA 4
Guacamole
Wholly
C
Spicy guacamole
Wholly Guacamole
B NOVA 3