Barcode: 3560070457144
Pomme
by Carrefour
Labels
fsc
fsc mix
made in france
100 fruit
Categories
beverages and beverages preparations
plant based foods and beverages
beverages
plant based foods
fruits and vegetables based foods
fruits based foods
plant based beverages
fruit based beverages
fruits
juices and nectars
apples
fruit juices
non alcoholic beverages
unsweetened beverages
apple juices
fruit juices from concentrate
apple juices from concentrate
Available in
france, morocco
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 46.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.0 g |
| of which sugars | 11.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Jus de pomme à base de concentré
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Lütts Landlust
Lütts Landlust
C NOVA 4
HaferLiebe Schoko
Kölln
D NOVA 4
Haferliebe Klassik
Kölln
C NOVA 4
Reloat Schoko
Kölln
NOVA 4
"Smelk Hafer Liebe" - Haferdrink mit Mandel
Kölln
C NOVA 4
Hafer Drink 0% Zucker
Kölln
C NOVA 3
Patisserie Arancia heiße Schokolade mit Orange
Lindt
NOVA 4
EDEKA Kölln Haferdrink Barista 1l 1.99€
EDEKA Kölln, Kölln
E NOVA 3
Patisserie Classica
Lindt
NOVA 4
Smelk haferdrink
Kölln, Kölln Drink
D NOVA 4
Lütts Landlust Rhabarber
Lütts Landlust
D NOVA 4
Smelk haferdrink
Kölln, Kölln Drink
D NOVA 4