Barcode: 3423182103104
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 33.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 12.0 g |
| of which sugars | 11.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Pomme, Cranberry Procédé d'infusion des cranberries dans lejus de pour des saveurs plus intenses en fruit.
Related Products in Beverages
Apple cider
C NOVA 1
Sparkling water beverage
B NOVA 4
Pineapple coconut sparkling water beverage
B NOVA 4
Sparkling water beverage
B NOVA 4
Iced tea
E NOVA 4
Lemonade drink
Safeway Inc.
E NOVA 4
Grape drink
E NOVA 4
Fruit punch drink
Safeway Inc.
E NOVA 4
Coconut sparkling water beverage, coconut
C NOVA 4
Chocolate reduced fat milk
Lucerne Dairy Farms
E NOVA 4
Peach nectarine sparkling water beverage, peach nectarine
C NOVA 4
Marsh, cappuccino drink mix, original
NOVA 4