Barcode: 0068820109839
Pomme de terre jaune
Categories
Available in
canada
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 106.7 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 24.7 g |
| of which sugars | 1.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 2.7 g |
| Salt | — |
Ingredients
Yellow Potatoes.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Hoy legumbres los garbanzos con su sofrito
Litoral
A NOVA 3
MAGGI KUB OR Herbes de Provence 32 cubes - 128g
Kub or, Maggi
C NOVA 4
Pizza Teig
Buitoni
D NOVA 3
Nescafé Green Blend Café torréfié et café vert doux et fruité
Nescafé
NOVA 1
Clusters chocolat
Nestlé, Clusters
D NOVA 4
Empanada rectangular
Buitoni
C NOVA 3
NESCAFÉ Cappuccino Vanille, Café soluble, Boîte de 310g
Nescafe
C NOVA 4
FITNESS Miel amandes
Nestlé, Fitness
C NOVA 4
CLUSTERS Amandes céréales petit déjeuner
Nestlé, Clusters
C NOVA 4
Nestle Honey Cheerios 565G
Nestlé
C NOVA 4
Teig Flammkuchen
Nestlé,Leisi
D NOVA 3
lentejas con su sofrito
Litoral
B NOVA 3