Barcode: 3333340004115
Pomme de terres
by Lidl
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 379.0 kcal |
| Fat | 0.2 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 19.1 g |
| of which sugars | 0.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 1.9 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Q DÉVELOPPEMEX*N DURABLE 3 333340 0 04115 > POIDS NET de terre de consommation a chair ferme ORIGINE : FRANCE CAT:I VARIE TE : Belle De Font Calibre : 35-55 mm Traitement anti-gerrninatit NO de lot : 2B0399 EMB : PA BEAucE PUISE
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Sparkling Dring Orange Lemon
Luscombe
E NOVA 4
Kokosöl
International Collection
E
Sicilian Citrus Crush
Luscombe
NOVA 4
White corn tortillas
Cool chile company
C NOVA 3
Organic Italian Tomato Puree Double Concentrate
Essential
A NOVA 1
roasted and salted peanuts
Saki
C NOVA 3
Organic Coconut milk
Essential Trading
E NOVA 1
Corn Tortilla
Cool Chile Company
C NOVA 3
Blue corn tortillas
cool chile company
C NOVA 3
Huile à la truffe
International Collection, International Collectiong Premium Ole
B NOVA 2
Apple Juice With Elderflower
Luscombe
E
Air Fryer Spray Oil
Sizzola
B NOVA 2