Barcode: 3760225492444
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 42.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 10.0 g |
| of which sugars | 9.5 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
grape juice from concentrate (35%), apple juice from concentrate (30%), pear puree from concentrate (20%), water, acidifying: citric antioxidant: ascorbic acide
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Bruschette con rosmarino
C NOVA 3
Patarò gnocchi senza glutine
Patarò
C NOVA 4
Chicche de Pomme de Terre Tricolores
Il pastaio, L'Italie des Pâtes, Patarò
C NOVA 4
Gnocchi al pesto
Hacendado, Il pastaio, Patarò
C NOVA 4
Gnocchi de pommes de terre
Il pastaio, L italie des pates, L'Italie des Pâtes, Patarò
C NOVA 4
Gnocchi farcis au fromage
L'Italie Des Pâtes
C NOVA 4
Gnocchi farcis tomate et mozzarella
Il pastaio, L'Italie des Pâtes, Patarò
C NOVA 4
Gnocchi Di patata
Il pastaio, Patarò
C NOVA 4
Gnochi de pomme de terre
Il pastaio, Pasta Giancarlo, Patarò
C NOVA 4
chicche di patate
C NOVA 4
Gnocchi di patata tricolori
Il pastaio, Patarò
C NOVA 4
Gnocchi ripieni rosa camuna
Il pastaio, Patarò
C NOVA 4