Barcode: 3474660000552
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 47.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 11.0 g |
| of which sugars | 10.2 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
PUR JUS DE POMME, JUS DE GRIOTTE (MIN. 15%), ÉPICES (cannelle, clous de girofle, anis étoilé)
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Pamana, processed coconut milk
E NOVA 1
Pamana, sliced young coconut
C NOVA 3
Golden Pack, Granola, Honey Almond
American Golden Packing
B NOVA 3
Samana, processed cassava leaves
Samana
A NOVA 1
Flax Seeds
NOVA 1
Pamana, horseradish leaves
A NOVA 1
Panama, sweet potato leaves
Panama
B NOVA 1
Pamana, kangkong
American golden, ginger crystallized golden pack
American Golden
NOVA 3
Pamana, processed cassava
B NOVA 1
Pamana, processed bittermelon leaves
A NOVA 1
Pamana, whole purple yam
A