Barcode: 3700337500194
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 136.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Pommes
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Hummus clásico
Carrefour BIO, Carrefour
B NOVA 3
Serenitos fibra gourmet
Carrefour
D NOVA 3
Banderilla Picante
Carrefour
C NOVA 3
Gazpacho normal
Carrefour
A NOVA 3
Hamburguesa vegetal Chicken Style
Carrefour
D NOVA 4
Copos De Avena Integral Sin Gluten
Carrefour
A NOVA 1
Pan 99 integral de trigo espelta
carrefour
C NOVA 4
Salmorejo Fresco
Carrefour BIO
E NOVA 3
Gazpacho Fresco Pet
Carrefour
A NOVA 3
Escalope vegano empanado
Carrefour Veggie
C NOVA 4
Pan de verduras
Carrefour
D NOVA 3
Hamburguesa Red Meat Style
Carrefour, Carrefour Veggie
D NOVA 4