Barcode: 3181580277123
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 53.0 kcal |
| Fat | 0.2 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.3 g |
| of which sugars | 11.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
POMME GALA iNGREDlENTS Pomme gala (100%), antioxydants• acide ascorbique, ascorbate de calcium. Peut contenir: Fruit à coque, Lait, Gluten.
Allergens
nuts
Additives
e300
e302
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Hummus
yayla
C NOVA 3
Zatar
Fuchs, Gourmet Selection
NOVA 3
Ketchup - Curry scharf
Hela
D NOVA 4
Dürüm Tortilla - Tortillas de blé
Fulya
D NOVA 4
Ciğköfte
Yayla
C NOVA 4
Fritzensalz
Fuchs
NOVA 3
Sel fou
Fuchs
NOVA 2
Antakya karışık salça
Yayla
D NOVA 3
Kurz Fasulye
A
Waldbeer-Früchte-Müsli
C.F. Rolle Gmbh Mühle
B NOVA 3
Assaisonnement Raz el Hanout
Fuchs
NOVA 4
Beerenmischung tiefgefroren
GoBio
A NOVA 1