Barcode: 0011210021006
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 305.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 81.0 g |
| of which sugars | 76.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Honey
Related Products in Breakfasts
Nuss-Nougat-Creme
Rapunzel
E NOVA 3
Samba, Haselnuss Schoko
Rapunzel
E NOVA 3
Samba Kokos
Rapunzel
E NOVA 3
Samba noisettes
Rapunzel
E NOVA 3
Akazienhonig, Lieblich Mild
Bio Zentrale
D
SAMBA Haselnuss
Rapunzel
E NOVA 3
Peanut butter Schoko-Caramel
Rapunzel
E NOVA 3
Original Muh-muhs Brotaufstrich
PICO Food GmbH
E NOVA 4
Samba
RAPUNZEL
E NOVA 3
SAMBA DARK
Rapunzel
NOVA 3
Cremisso Tomates Basilic
Tartex
D NOVA 3
Zuckerrübenkraut
Bauer Classen
D