Barcode: 0076737310071
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 40.6 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 10.2 g |
| of which sugars | 9.6 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Pure filtered water, high fructose corn syrup, citric acid and natural cherry flavor.
Related Products in Beverages
Cacao soluble
Opticao
NOVA 4
Batido UHT al cacao
Milsani
E NOVA 4
Agua con gas
Manantial Fuente Arquillo
A
Albahaca
Sanum
E NOVA 3
Limonada
Gutbio
E NOVA 3
Agua mineral natural
Aldi
A NOVA 1
yogur para beber
Milsani
E NOVA 4
Pepino Quick Instant, Trinkkakaomischung
Pepino
D NOVA 4
Bio Apfelsaft
Natur Gut, Naturgut
E
Yogur bebible coco y piña
Milsani
E NOVA 4
Cubo con hierbas provenzales
Milfina,Tolnatej
C NOVA 4
Sirop de violette des Alpes Maritimes pur sucre de canne
Nos Régions ont du Talent