Barcode: 0011110878403
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 5,600.0 kcal |
| Fat | 622.0 g |
| of which saturated | 88.9 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
OLIVE OIL COMPOSED OF REFINED OLIVE OILS AND EXTRA VIRGIN OLIVE OILS.
Related Products in Undefined
Shredded Sharp Cheddar Cheese
Food Lion
NOVA 4
California Blend
Birds Eye
A NOVA 1
GROUND TURKEY
BUTTERBALL
A NOVA 4
Coconut Water
Goya
A NOVA 1
Honey Mustard Pork Loin Filet
Hormel
D NOVA 4
Red Sockeye Salmon
Deming's
A NOVA 3
Tater Bites Shredded Potatoes
Kroger
C NOVA 4
Lite Pear Slices In Pear Juice
Kroger
A NOVA 1
Mixed Vegetables
BIRDS EYE
NOVA 1
Avocado Oil
Spectrum
White Cheddar Macaroni & Cheese
Annie's
E NOVA 4
Original Snack Stick
Jack Link's
E NOVA 4