Barcode: 8717953206428
Pure Organic Ghee
by Ghee easy
Labels
organic
eu organic
nl bio 01
no lactose
ghee easy
Categories
Available in
belgium, france, netherlands
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 895.0 kcal |
| Fat | 99.8 g |
| of which saturated | 62.5 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Grasse de beurre
Related Products in Fats
Smalec ze skwarkami i cebulą tradycyjnie topiony
Wiejski Stół,Dr Maryniak
NOVA 2
Smalec wyborowy
Sokołów
D
Smalec ze skwarkami
Smak Mak
D NOVA 4
Smalec staropolski ze skwarkami
Agro-top
E NOVA 2
Smalec wieprzowy
Agro-Top
D NOVA 2
Smalec gęsi
Agro-top
D NOVA 2
Smalec z mięsem
ZM Pekpol Ostrołęka
D NOVA 4
Smalec wyborowy Babuni ze skwarkami
E NOVA 2
Kokos Mousse Unik Food 500 ML økologisk
Diet Food
E
Smalec Wyborowy
agro-top
D NOVA 2
Smalec
Spichlerz Rusiecki
E NOVA 2
Śmålec z jabłkiem
ZM Pekpol Ostrołęka
E NOVA 4