Barcode: 8710398523679
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 498.3 kcal |
| Fat | 25.0 g |
| of which saturated | 2.0 g |
| Carbohydrates | 58.0 g |
| of which sugars | 4.0 g |
| Fiber | 6.0 g |
| Proteins | 6.2 g |
| Salt | 2.0 g |
Ingredients
mais (73%) koolzaadolie, paprikapoeder, uipoeder, tomaatpoeder, knoflookpoeder, suiker, smaakversterker (mononatriumglutamaat, natriumguanylaat, dinatriuminosinaat), aroma, kaliumchloride, kleurstof (paprikaextract), zuurteregelaars (citroenzuur), natuurlijk aroma, gerookt paprikapoeder, antioxidanten (ascorbinezuur, extracten van rozemarijn, tocoferolrijk extract, citroenzuur).
Additives
e300
e306
e330
e392
e508
e621
e627
e631
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Black & Easy instant coffee
Grand
B NOVA 1
Rice meal, choco banana
Benlian foods d.o.o
D NOVA 4
Tost classic
Tvojih 5 minuta
C
Gud Kikiriki
Marbo
A
Tost semenke
Tvojih 5 minuta
C NOVA 4
Spicy Paprika
Chipsy
D NOVA 4
Rice cake
Benlian
C
Argeta veggie Chilli&Limun
Argeta
C NOVA 4
Rocky Rolls Choco 70 % (Reispuffer mit Schokolade)
Benlian Foods
E NOVA 4
3in1 classic
Grand
NOVA 4
Ajvar Classique
Granny's Secret
C NOVA 3
Rote Paprika Gemüseaufstrich
Argeta veggie
A NOVA 3