Barcode: 0772064250171
Pure Peach Jam
Categories
Available in
canada
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 333.3 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 86.7 g |
| of which sugars | 86.7 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sugar, Peaches Ingrédients : Sucre, Pêches REFRIGERATE
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Pate d’amande enrobée de chocolat a l’ananas
Lidl Favorina
E NOVA 4
Aceitunas verdes con especias
Lidl, Sol&Mar
E NOVA 3
4 Baguette Brötchen
Goldblume
E NOVA 4
Leveles tészta
Culinea
D NOVA 3
pšenično bijelo brašno tip 550
Belbake
B
Lencserudacskák, chilis
Bio sonne, Snack Day
D
Vita D'or Minarine oméga 3
Vita d or
C NOVA 4
Campo Largo Grüne Oliven, Gefüllt Mit Pa. ..
Baresa
D NOVA 4
Lencserudacskák, sós
Lidl
B NOVA 3
Infusion cassis poire
Cornwall
B NOVA 4
pšenično bijelo brašno tip 400
belbake (Lidl)
B NOVA 1
Gebrannte Mandel XXL
Bona Vita
D NOVA 3