Barcode: 9415077068166
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 349.0 kcal |
| Fat | 1.8 g |
| of which saturated | 0.3 g |
| Carbohydrates | 71.0 g |
| of which sugars | 2.6 g |
| Fiber | 2.8 g |
| Proteins | 10.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Wheat flour
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Champignons de Paris à la grecque
C NOVA 4
Walnusskerne in weißer Schokolade mit Karamell
Best Moments
D NOVA 4
Robberbrood
Vomar
C NOVA 4
Frozen salted edamame
FamilyMart
A NOVA 3
Mir Nudeln
Bamboo Garden
NOVA 1
AÇAÍ
NOSSA!
C NOVA 4
vegane Tender Dippers
food for future
D NOVA 4
Liefde & Passie stokbrood Wit
Albert Heijn
C NOVA 3
Molenaer volkoren grof
Vomar
B NOVA 4
Liefde & Passie stokbrood wit
Albert Heijn
NOVA 3
LP Desem
Albert Heijn
NOVA 4
Robberbrood
Vomar
C NOVA 4