Barcode: 0042608532026
Pure pomegranate juice
Labels
no gmos
non gmo project
Available in
united states, world
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 66.7 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 16.2 g |
| of which sugars | 13.8 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Pomegrante juice.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Figues séchées
C NOVA 1
Lentilles vertes
Transition
NOVA 3
Spaghetti
Pasta Mare
E
Continental This is Caramel coffee
Continental Coffee Limited
E NOVA 4
Energy Nut Mix
Natural happiness
C NOVA 3
Picual Extra Virgin California Olive Oil
B
100% Pindakaas
Albert Heijn Terra
A NOVA 1
100% pindakaas naturel
Albert Heijn
A NOVA 1
Petites tranches complet & levain
La Boulangère
A NOVA 4
NonnaPepa
A NOVA 1
Flora Natural Ingredients Lighter
Flora
C NOVA 4
Hausa Koko
Delights
C NOVA 1