Barcode: 0060383999858
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 52.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 12.4 g |
| of which sugars | 10.0 g |
| Fiber | 0.4 g |
| Proteins | 0.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
100% pineapple juice
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Tomates Passata
Palazzo
A NOVA 3
Lækkergården aus Butter & Rapsöl ungesalzen
Elite, Penny, Sachsenmilch
D NOVA 3
Gaufre de Liège
Aldi
C NOVA 4
Krokante repen
Trader Joe's
D NOVA 4
steinpilze
Summa
B
Keizerbroodjes
Délipain Aldi
C NOVA 4
150 g e
D NOVA 3
Jus de orange
Pure fruit
C NOVA 1
Jus de pommes
Pure Fruit
D NOVA 1
Baked Beans
Greenland
E NOVA 4
Pastèque
All Seasons
A NOVA 1
Macaroni aux lamelles de jambon
Casa Morando
C NOVA 4