Barcode: 0055742344530
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 333.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 86.7 g |
| of which sugars | 73.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.7 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sucres (sucre, glucose, glucose - fructose), Framboises, Pectine de fruits, Acide citrique
Additives
e330
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Pokka sapporo, carbonated soft drink, lemon, lemon
Pokka Sapporo
D NOVA 4
湯どうふ昆布 ハーフサイズ
利尻屋みのや
Jikkuri Kotokoto Tsubuiri Torori Corn Soup
Pokka Sapporo
C NOVA 4
Pokka sapporo, carbonated soft drink, grapefruit
Pokka Sapporo
C NOVA 4
一蘭ラーメン 博多細麺ストレート
Ichiran
NOVA 4
Pur jus de pomme gala
C NOVA 1
Green tea
matsu kiyo
B NOVA 1
Sonic the Hedgehog Curry
NOVA 4
Potato ramen
Samyang
NOVA 4
Soy Mince
コッチラボ, Cocci Lab
NOVA 1
Gyokuro iri ocha
Pokka Sapporo
B NOVA 1
New Ichiran Ramen Hakata-Style
Ichiran,一蘭
NOVA 4