Barcode: 0090177210081
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 286.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 81.0 g |
| of which sugars | 76.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Honey
Related Products in Breakfasts
Haskap Honey Spread
Prarie Hill Farms Ltd.
D NOVA 4
Crème de chocolat et noisettes
Favuzzi
E
Chocosquish
Les Fermes Marcello
E NOVA 4
Pure Honey
Sasse's Apiary
D NOVA 2
Honey
D NOVA 2
Honey
Miel nature
E NOVA 2
Creme de noisettes de sicile
Favuzzi
E NOVA 4
Honeycomb in Wild Flower Honey
Beehoneys
E NOVA 2
Honey
Bee Well
D NOVA 2
Mitica, raw lime honey
Mitica
D NOVA 2
Hazelnut & Chocolate Spread
Sävor
E NOVA 4
nucolato crunchy
C NOVA 4