Barcode: 6009702443768
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Rooibos (Aspalathus Linearis)
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Salsifis noirs
Coop
A NOVA 3
Fruchtcocktail
Coop
B NOVA 4
Qualité &prix Olives vertes avec pâte de poivron
coop,Qualité & Prix
D NOVA 4
Tomates pelées
Coop
A NOVA 1
Poire Williams
Coop, Qualité & Prix
C NOVA 4
USA Vitamin Rice parboild
Coop
B NOVA 1
Aprikosenhälften
Qualité & Prix,Coop
B NOVA 4
Tranches d'ananas
Coop Qualité & Prix
C NOVA 1
Cornes d'abondance
Coop
A
Cocktail de fruits
Coop
B NOVA 4
Qualité & Prix Spargelspitzen
Coop
C NOVA 3
Légumes aux chanterelles
Coop
A NOVA 3