Barcode: 0052851113958
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Saffron, purified water.
Additives
e164
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Extra Virgin Olive Oil
Sovena Espana S.A.U
B NOVA 2
Extra Virgin Olive Oil
Redmart
B NOVA 2
Huile d'Olive Vierge Extra
Santoliva
NOVA 2
FONTOLIVA Azeite Fontoliva Extravirgem
FONTOLIVA
B NOVA 2
Aceite de oliva
Auchan
B NOVA 2
Pomace olive oil
Cordoba
B NOVA 2
Huile de tournesol
Fontasol
C NOVA 2
Huile d'Olive Vierge Extra
Fontoliva
B NOVA 2
Huile d'olive extra vierge
Soleada
B NOVA 2
Huile d'olive vierge extra
SANT OLIVA
B
Huile d'Olive
Fontoliva
B NOVA 2
Font Oliva- extra panenský olivový olej
Sovena España S.A.U
C NOVA 2