Barcode: 0050700560755
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 375.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 100.0 g |
| of which sugars | 100.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sugar.
Related Products
Meat & vegetable tray
C NOVA 4
Red Apple Slices
Snack Fresh
B
Apple, Cheese & Meat Tray With Caramel Dip
Snack sensations
E NOVA 4
Asparagus & shredded carrots with garlic butter
A NOVA 3
Apples with caramel dip and pretzels
D NOVA 4
Sweet & Tart Cameo Apple Slices
Country Fresh
C
Apple grape cheese tray
C NOVA 4
Snack Fresh, Fruit Snacks, Red Apples & Caramel
Country Fresh Inc.
C NOVA 4
Peeled apples with gummy bears & animal crackers
C NOVA 4
Brussels sprouts & bacon with rosemary asiago butter
NOVA 4