Barcode: 85610064
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 929.0 kcal |
| Fat | 100.0 g |
| of which saturated | 42.9 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic Grass-Fed Beef Fat
Related Products in Fats
250G BEURRE
Oma
E
FLORENTINS SANS GLUTEN
Arm and hammer
C NOVA 4
Pure ghee
Cosmoveda
E
Echt Hällisches Hubertusschmalz
BESH
E NOVA 2
Gänseschmalz
Laru
D NOVA 2
Griebenschmalz Gans+Schwein
Thalheimer
E NOVA 4
Klassikgriebenschmalz
Thalheimer
E NOVA 4
Ibericoschmalz Klassik
Thalheimer Bauernwurst
E NOVA 4
Ghee Geklärte Butter
DmBio
E NOVA 2
Müsli Öl
granoVita
NOVA 2
Laru Griebenschmalz
ALDI Laru, Laru
E NOVA 4
EDEKA Golßener Spreewälder Zwiebelschmalz mit Röstzwiebeln 200g 1.89€ 1kg 9.45€
EDEKA Golßener, Golßener
E NOVA 2