Barcode: 0042608470144
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 29.2 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 6.3 g |
| of which sugars | 4.2 g |
| Fiber | 0.8 g |
| Proteins | 0.8 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic tomato juice, organic lemon juice (1%).
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Wowbutter
C
Pita Bread White
Andalos
B NOVA 3
Croustilles ondulées
D
WOWBUTTER - Crunchy
Wowbutter Foods, Wowbutter
D NOVA 3
WOWBUTTER - Creamy
Wowbutter
B NOVA 3
Pita Bread White
Andalos
A NOVA 3
WOWBUTTER - Creamy
Wowbutter Foods, Wowbutter
C NOVA 2
Signature Multigrain Loaf
Backerhaus
B NOVA 4
Pita Bread White
Andalos
A
Vol au vent
Chef Dumas
D NOVA 4
Pain pita
Andalos
B
Chocolate covered peanuts
Giant Value
D NOVA 4