Barcode: 0060383032210
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 66.7 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 13.3 g |
| of which sugars | 10.0 g |
| Fiber | 3.3 g |
| Proteins | 3.3 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Tomatoes
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
CREAM OF TOMATO SOUP
TESCO
A NOVA 4
Baked Mac Style Instant Pasta
Lucky Me!
E NOVA 4
Salademix
chef select
A Eco-Score A
Roasted red pepper hummus
Bowl and basket
C NOVA 4 Eco-Score B
Plain Soya - Yogurt Alternative
Asda
A NOVA 4 Eco-Score A
Knusprige Zwiebelringe
McCain,Pickers
C NOVA 4
Tortilha Rap10 Fit - Bimbo - 330g
Rap10
B NOVA 4
6 Potato Scones
McGhee's
C NOVA 4
Kimchi méditerranéen
Complete organics
C NOVA 3
protein nut granola TRIPLE BERRY
nutrail
D NOVA 4 Eco-Score C
Studentenfutter Luxury Nut and Raisin Mix
Seeberger
D NOVA 3 Eco-Score D
Tortilla wraps
K-Classic
C NOVA 4 Eco-Score A