Barcode: 7501102300065
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 24.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 5.0 g |
| of which sugars | 4.0 g |
| Fiber | 2.0 g |
| Proteins | 1.0 g |
| Salt | 0.7 g |
Ingredients
Puré de tomate, sal yodada, cebolla, chile, ajo ácido citrico y como conservadores; 0,02% de Benzoato de sodio y 0.02% de Sorbato de Potasio.
Related Products in Condiments
Amazing House Garlic Sauce
Flavour Eatery
D NOVA 3
Stir fry seasoning mix
E NOVA 3
Butter superfood topping, butter
E NOVA 3
Smoked citrus jalapeno barbeque sauce
E NOVA 3
Fresca Salsa
C NOVA 3
Salsa
A NOVA 3
Stone ground sesame butter
D
Artisan cheese superfood topping, artisan cheese
E NOVA 3
Olive oil & herb superfood topping, olive oil & herb
E NOVA 3
Original Smoked Hickory All-American Sauce, Original Smoked Hickory
Sticky lips pit bbq
C NOVA 4
Artisanal Salsas
La fundidora
NOVA 3
Spicy Filipino Dressing & Marinade
Little Rosie's
E NOVA 4