Barcode: 0017300010554
Pure Vanilla Extract
Processing
NOVA 1
Available in
united kingdom
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 88.0 kcal |
| Fat | 0.6 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 13.1 g |
| of which sugars | 4.1 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 5.1 g |
| Salt | 0.4 g |
Ingredients
vanilla bean extractives in water, alcohol 35%
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Beverage cashew unsweetened
So Delicious Dairy Free, Wwf Operating Company
B NOVA 4
So delicious dairy free, cultured coconut milk, unsweetened
So Delicious Dairy Free
C NOVA 4
Coconut Milk Beverage Chocolate Single Serve 4 pack
So Delicious Dairy Free
D NOVA 4
Dairy free coconut milk creamer french vanilla
So Delicious Dairy Free, Wwf Operating Company
D NOVA 4
Hazelnut flavored coconutmilk creamer
So Delicious Dairy Free, Wwf Operating Company
D NOVA 4
So delicious dairy free, coconut milk beverage, pumpkin spice
So Delicious Dairy Free, Wwf Operating Company
E NOVA 4
Original organic coconutmilk creamer
So Delicious Dairy Free, Wwf Operating Company
C NOVA 4
Unsweetened vanilla cashewmilk beverage
So Delicious Dairy Free, Wwf Operating Company
B NOVA 4
Almond milk creamer
So Delicious Dairy Free, Wwf Operating Company
C NOVA 4
Coconut Milk Beverage Chocolate Single Serve 4 pack
So Delicious Dairy Free, Wwf Operating Company
C NOVA 4
So delicious dairy free, cultured coconut milk, plain
So Delicious Dairy Free
E NOVA 4
Almond milk creamer
So Delicious Dairy Free, Wwf Operating Company
A NOVA 4