Barcode: 3292590832179
Purée 100% brocolis
by Thiriet
Labels
low or no salt
no added salt
triman
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 28.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 3.9 g |
| of which sugars | 1.8 g |
| Fiber | 1.7 g |
| Proteins | 2.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
brocolis cuits à la vapeur
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Margarina
La favorita
E NOVA 4
Margarina
Girasol
E NOVA 4
Margarina
La Favorita
E NOVA 4
Margarina Girasol
girasol
E NOVA 4
Meruvilla: mermelada de piña con uvilla
D NOVA 4
Toni mix cereales
Toni
C NOVA 4
Fideos
Fideos frescos
Flocons d'avoine
Quaker
A
Aceite comestible de soya
C NOVA 2
buen pan
moderna
Pan Blanco Clásico
La original
D NOVA 4
Formula 1 healthy meal
E NOVA 1