Barcode: 3760104821402
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 271.0 kcal |
| Fat | 0.6 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 13.5 g |
| of which sugars | 12.1 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 12.5 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Ail noir 80%, miel 8%, eau 12%
Related Products in Spreads
Geflügel Mandarinen Aufstrich
Kaufland
D NOVA 4
Какаов крем с лешници
Fine Life
E NOVA 4
Eiersalat
REWE Beste Wahl, Rewe
D NOVA 4
Brotaufstrich Thunfisch
Genusswelt
D NOVA 4
Ei-Schnittlauch-Aufstrich
Ja!, Rewe
D NOVA 4
Grünkohl & Räuchertofu Streichcreme
REWE Bio, Rewe
C NOVA 3
Brotaufstrich Ei und Bacon
K Classic, Kaufland
D NOVA 4
Фъстъчен крем с какао
K-Classic
E NOVA 4
Ei- und Schnittlauch
K-Classic, Kaufland
D NOVA 4
Mango Papaya und Curry Streichcreme
REWE Bio, REWE Bio + vegan
D NOVA 3
Brotaufstrich Tomate Mozzarella
K-CLASSIC
D NOVA 4
Formaggio tapenade
Chef Select,Lidl
E NOVA 4