Barcode: 3267110000840
Puree amande blanche
by L'amandaie
Labels
no gluten
organic
vegetarian
eu organic
vegan
eu agriculture
fr bio 01
no lactose
the vegan society
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 679.0 kcal |
| Fat | 61.0 g |
| of which saturated | 5.0 g |
| Carbohydrates | 5.7 g |
| of which sugars | 5.7 g |
| Fiber | 7.6 g |
| Proteins | 22.9 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
amandes* blanchies. *Issues de l'agriculture biologiqtll? Traces éventuelles de sésame. Sans lactose ni gluten. Convient au régime végétarien et végétalien. A conserver entre 15 et 250C, et à l'abri de l'humidité et de la lumièrt Poids net : 200g 3 267110 000840
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Доматено пюре
Филикон,Philicon
A NOVA 3
Кисели краставички
Олинеза
C NOVA 3
100% сок от ябълка и джинджифил
Greno
C NOVA 1
Нектар от кайсия
Fresh premium
E NOVA 3
Доматено пюре
Philicon
A NOVA 3
Директен сок от вишна и череша 100%
Greno
C NOVA 1
100% сок от ябълка, банан и лимон
Greno
D NOVA 1
100% сок от портокал
Grano
C NOVA 1
Белени домати на кубчета
Philicon
A NOVA 1
100% Сок от ябълка, праскова и кайсия
Greno
D NOVA 1
Diced Peeled Tomatoes
Philicon
A NOVA 1
Нектар - череша
FRESH
E NOVA 3