Barcode: 0046567032160
Purified Alkaline Water
by Raley's
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 1
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
REVERSE OSMOSIS PURIFIED WATER WITH TRACES OF CALCIUM, POTASSIUM, AND MAGNESIUM.
Related Products in Undefined
Neufchatel Cheese
Hannaford, Hannaford Bros. Co.
E NOVA 4
Crinkle Cut Carrots
Kroger
A NOVA 1
Herb Seasoned Croutons
Signature Select
E NOVA 4
Muenster Cheese
Dietz & Watson
E NOVA 3
Plantain Chips
Goya
C NOVA 3
Burrito Style Flour Tortillas
Chi-Chi's,Hormel Foods Llc
D NOVA 4
Potato Chips
Price Chopper Supermarkets
D NOVA 4
Pepper Jack Sliced Monterey Jack Cheese with Jalapeño & Habanero Peppers
Sargento
E NOVA 3
fresh ground turkey
Jennie-O
A NOVA 1
Velveeta Slices Original
Velveeta
E NOVA 4
SUNFLOWER Kernels
Signature Select
D NOVA 4
Turkey & American with Capri Sun Pacific Cooler & Reese's Peanut Butter Cup
Lunchables
D NOVA 4