Barcode: 0021130240449
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
PURIFIED WATER, CALCIUM CHLORIDE, SODIUM BICARBONATE**.
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Layback Lime & Salt
Athletic Brewing Co
NOVA 3
Strawberry Lemon Prebiotic Soda
E NOVA 4
Poppi
Poppi
C NOVA 4
Strawberry Lemon Soda
Poppi
B NOVA 4
Lemon Lime Poppi
Poppi
B NOVA 4
Cherry Cola
poppi
C NOVA 4
Super Blue smoothie
Hungryroot
NOVA 4
Jetpack Latte
E NOVA 4
Orange
poppi
C NOVA 4
Classic Cola Prebiotic Soda
Poppi
C NOVA 4
Doc Pop
Poppi
B
Guava Citra Hard Kombucha
Flying Embers
C NOVA 1