Purple bowl
by Vitanella
Labels
Categories
Available in
poland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 347.0 kcal |
| Fat | 4.8 g |
| of which saturated | 0.9 g |
| Carbohydrates | 60.6 g |
| of which sugars | 22.1 g |
| Fiber | 11.2 g |
| Proteins | 9.7 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Płatki pełnoziarniste 37% (owsiane 25%, z pszenicy orkisz 12%), kasza kuskus (z pszenicy durum) 20%, kawałki suszonych owoców 16% [daktyle 8,5% (daktyle, mąka ryżowa), śliwki 4% (śliwki, mąka ryżowa), jabłko 3,5%), czarne jagody nasycone sokiem jabłkowym 6,5% (czarne jagody, koncentrat soku jabłkowego, olej słonecznikowy, aromat), liofilizowana czarna porzeczka 5%, nasiona chia 5% [nasiona szałwii hiszpańskiej (Salvia hispanica), rabarbar nasycony sokiem jabłkowym 4% (rabarbar, koncentrat soku jabłkowego, mąka ryżowa, olej słonecznikowy), płatki suszonych bananów 4%, suszona czarna porzeczka w proszku 2,5%.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Belmandel
Zentis
Konfitüre Sauerkirschen
Landliebe GmbH & Co. KG
Seitan gegrillt
Gazi
Tempeh gegrillt
Gazi
75% Frucht Kiwi
Zentis
Linsen burger
Gazi
Tofu Rausch
Gazi
Grillgenuss Kräuter
Gazi
Aachener Pflümli
Zentis
Tofu Natur
Gazi
Tofu Basilikum
Gazi
Tofu gegrillt
Gazi